Dla wydawnictw

Elpical Claro Premedia

Automatyczny serwer do indywidualnej analizy i poprawiania fotografii. Elpical Claro Premedia to kompletny tor przetwarzania fotografii dla drukarni, domów wydawniczych i przedsiębiorstw komunikacji online wymagających szybkiego przetwarzania dużych ilości obrazów z jednoczesnym obniżeniem kosztów oraz podniesieniem jakości.
czytaj więcej

MadeToPrint

Grupy produkcyjne na co dzień borykają się z niewystarczającymi bądź nieprzyjaznymi procedurami generowania materiałów wyjściowych. axaio MadeToPrint to inteligentne rozwiązanie do automatyzacji drukowania i eksportu dla aplikacji Adobe® InDesign®, Illustrator®, InCopy® lub QuarkXPress®, które rozwiązuje bieżące problemy druku i produkcji poprzez rozszerzenie i usprawnienie procesów.
czytaj więcej

Automatyzacja procesów

Wykorzystując naszych programistów i specjalistów prepress, realizujemy wszelkie zadania związane z automatyzacją procesów. Nasi klienci cenią sobie, naszą wiedzę i pomysłowość w tworzeniu nowych rozwiązań polepszających relacje z ich klientami, przyspieszających cykl produkcyjny oraz lepsze wykorzystanie zasobów ludzkich. Zapraszamy do współpracy. Z przyjemnością rozwiązujemy problemy naszych klientów.